Newsletter TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego

Wypełnij poniższe pola, aby zapisać się do naszego newslettera. Zapisanie się oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TAI CHI Szkołę Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO z siedzibą w Warszawie, przy ul. Klimczaka 7 m. 53 w celach organizacyjnych i marketingowych związanych z działalnością Szkoły.

W szczególności oznacza to wyrażenie zgody na otrzymywanie od TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego - TAI CHI STUDIO newslettera w celu informowania Was o organizowanych przez naszą Szkołę zajęciach, treningach, warsztatach, obozach, spotkaniach i wydarzeniach, a także przesyłanie materiałów edukacyjnych oraz materiałów zdjęciowych i filmowych dokumentujących wydarzenia SzkołyOsobami mającymi dostęp i czuwającymi nad prawidłowym oraz bezpiecznym przetwarzaniem tych danych są: Mariusz Sroczyński i Kamila Jagiełło. Zostali oni przeszkoleni w kierunku przepisów RODO przez firmę RBDO i gwarantują, że nasza Szkoła spełnia wymogi narzucone przez aktualnie obowiązujące przepisy. Informujemy także, że korzystamy z platformy MailChimp (USA), której powierzamy przetwarzanie danych, czyli w naszym przypadku przechowywanie trzech rodzajów danych (imię, nazwisko, adres mailowy) w celu wysyłki newslettera Szkoły. Ochrona danych odbywa się w MailChimp zgodnie z prawem obowiązującym w państwach Unii Europejskiej, szczegóły opisane są w Polityce Prywatności MailChimp, a firma jest uwierzytelniona przez rząd USA i znajduje się na liście bezpiecznych firm US Department of Commerce Privacy Shield. Przechowywane przez nas dane zabezpieczone są ponadto umową Customer EU Processing Addendum podpisaną z naszą Szkołą dnia 23 maja 2018 r. w celu dostosowania się do wymogów RODO. 

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wraz z późniejszymi zmianami, podanie danych jest dobrowolne, ponadto osobie udostępniającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do treści tychże danych, ich poprawiania oraz usuwania. Wszelkie zmiany w danych oraz ich usuwanie mogą być dokonywane za pomocą linków zawartych w stopce każdego newslettera lub poprzez zgłoszenie takiej prośby do Szkoły drogą mailową na jeden z adresów: mariusz.sroczynski@szkolataichi.com lub kamila.jagiello@szkolataichi.com
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by Mailchimp